Rozpocznij swoją przygodę z marketingiem w Polisie w Chmurze!

Zobacz instrukcję krok po kroku:

Najwyższa pora wykorzystać Twoją bazę klientów do działań marketingowych!

Okazji do kampanii marketingowych może być bardzo dużo i właściwie to do Ciebie zależy jak aktywnie będziesz korzystał z naszego najnowszego modułu kampanii.

W naszej bazie wiedzy przygotowaliśmy instrukcję w jaki sposób stworzyć kampanię na przykładzie przesyłania życzeń do klientów.

Teraz rozpoczynają się ferie zimowe, więc to może być świetna okazja do tego żeby Twoi klienci dowiedzieli się w jaki sposób mogą ubezpieczyć się od ewentualnych nieszczęśliwych wypadków podczas aktywnego spędzania tego rodzinnego czasu.

Dzięki nowemu modułowi możesz też zacząć edukować swoich klientów na tematy związane z ubezpieczeniami. Pamiętaj, że im więcej dasz wartości tym więcej możesz zyskać.

Możesz rozpocząć cykl edukacyjny dotyczący tego jaki zakres ubezpieczenia obejmują konkretne polisy albo przedstawiać studia przypadków jak konkretna polisa pomogła Twojemu klientowi przy szkodzie i jak zachowało się Towarzystwo Ubezpieczeniowe.

Historii o bezproblemowej obsłudze szkody na pewno znasz dużo, a to może być kartą przetargową dla klientów którzy nigdy wcześniej nic nie ubezpieczali oprócz samochodu.

Pamiętaj też o swoich klientach przy okazji:
– zbliżających się Świąt
– promocji
– zmianie godzin pracy lub telefonu kontaktowego (komunikat informacyjny)

Jak już ustalisz co chciałbyś zakomunikować swoim klientom to wybierz jaką drogą chciałbyś to zrobić. Masz możliwość wysłania wiadomości SMS albo wiadomości e-mail.

A teraz do dzieła!

Adam Żołądź

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.